Başçiftlik Haber Başçiftlik TOKAT Radyo
Sitemize hoş geldiniz sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz
Sitemize hoş geldiniz sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokat Başçiftlik Bilgi Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi

YazarMesaj
Mustafa KOÇ
Yeni Üye
Yeni Üye
Mustafa KOÇ

Cinsiyet Erkek Mesaj Sayısı : 34
Lakap : Aslan

GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi Empty
MesajKonu: GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi   GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:38 pm

GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi IMG_7007

Tokatspor’un oynadığı oyunu beğenmeyen GÜNEŞ, “Tokatspor, önceki maçta daha iyiydi. Ama Şans onlardan yanaydı” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “İki takım içinde önemli bir maçtı. Tokatspor için ilk ikiyi ilgilendiren, bizim için de ilk altı adına önem arz eden bir maçtı. Maçın bitimine kadar her şey çok güzeldi. Tokatlıların bize göstermiş olduğu yakınlık, maçın sonunda takımımızı alkışlaması, ayrı bir güzellikti. Maçın başından itibaren kazanmayı çok istediğimiz bir maçta çok şanssız dakikalar yaşadık. Direğin içinden dönen top bizim için büyük bir şanssızlıktı. Eren’in değerlendiremediği pozisyon ayrı bir şanssızlıktı. Hele kendi kalemize atmış olduğumuz gol tam bir şanssızlıktı. İkinci yarıda da girmiş olduğumuz çok net pozisyonlar vardı. Deplasmanda oynamamıza rağmen futbol adına yapılması gereken birçok şeyi yaptık bu maçta. Ama bugün şans Tokatspor’dan yanaydı. Tokatspor’u kutluyoruz. Kendi oyuncularımın da hepsinin eline ayağına sağlık. Onlar da iyi bir mücadelenin yanı sıra iyi oynadılar. Futbolun içinde olması gereken güzellikleri sahaya yansıttılar. Bizim üzüntümüz, bu kadar iyi bir oyunun arkasından buradan puansız dönmemiz. Ama futbolda olan şeyler bunlar, Tokatspor’a bundan sonra başarılar diliyorum.Çorum ile Tokatspor arasında tatlı bir rekabet var, bunları gayet doğal karşılıyoruz. Çorumdaki maçta da Tokatspor’un iyi bir seyircisi vardı. Ufak tefek bazı gerginliklerin dışında bana göre güzel bir maç oldu. Tokatspor seyircisi de maçın başından sonuna kadar takımına destek verdi. Üzüldüğümüz bir maç oynadık, yazık yani, bu futbolun karşılığı bu olmamalıydı diye düşünüyorum. Çorumdaki maçta daha etkili bir Tokatspor vardı bana göre. Daha mücadeleci bir oyun sergilemişlerdi. Ama bugünkü maçta iyi görmedim Tokatspor’u. Ancak kazanmayı bildi, en azından kontrollü oynadılar. Şans da yanlarındaydı.”

GÜNEŞ: Tokatspor önceki maçta daha iyiydi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneş enerjisiyle çalışacak Japon işlemciler geliyor!
» Tokatspor Resimleri 9
» Tokatspor Resimleri 10
» Tokatspor Resimleri 11
» Tokatspor Resimleri 12